Hadžime! :D

13. března 2009 v 22:36 | staresinka |  denní dění
Dnešní pokračovačky vážně stály za to. Vůbec mi není líto, že mě přemluvili, ať tam chodím s nima. :D Když mě dneska Míša prozváněla na znamení, že už jsou na cestě, popadla jsem věci a vyšla ven. Ušla jsem asi pět kroků když mi volala opět Míša, že kde jsem, že na mě čekají před vchodem do baráku. Tak jsem se zasmála, že jsem přece teďka vyšla z domu a že jsem je neviděla.. a oni mě taky ne. :D A to prý hypnotizovali vchod a čekali, až vyjdu. :D

Vůbec jsme se nesmáli Kubovi, když se učil s Šárkou valc. :D A byli jsme tam jako jedni z prvních a mohli pozorovat lidi, jak postupně přicházejí a kolik lidí zapomnělo na dohodu "černočervené oblečení". Jako třeba Kuba, že? Jedině, že by nerozeznal vybledlou růžovou od červené. :P

Hadžime! jsme měli řvát při ostrých a rychlých pohybech u tanga. :D A Anička (né naša :D) si k tomu přidala rovnou celou frázi Hadžimemašite. :D Potom nám začali do oken kázet kameny a kluci na ně letěli (v čele s Peťou :D), ale už tam nikdo nebyl (a my stejně z okna nic neviděli :D).

A nakonec jsme dostali hašlerku. :DNutně potřebuji další díl Kaichou wa maid-sama nabo Ouranu. Alespoň jedno z toho. Už je to dlouho, co vyšel poslední chapter.. Chce se mi spát. Chci dočíst toho Stendhala. Chci přečíst alespoň jednu tu povídku, co mi jich Bára tolik poslala. Chci se podívat na nový díl Naruta. Chci Barunce nakreslit obrázek. Chci se konečně podívat na ten japonský film. Chci mít zase prázdniny.

Tak já si jdu alespoň udělat seznam těch povídek, co mi je Bára neustále posílá.. ať na nějakou nazapomenu. :D
...................

JJ: Changmin-shi, where is this?
CM: This is a bridge.
rofl
Miluju ho. :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smajwinka smajwinka | Web | 14. března 2009 v 19:17 | Reagovat

Jak tě mohli nevidět? :D :D

2 Janie Janie | 14. března 2009 v 20:53 | Reagovat

Kuba? Jakej Kuba (smajlík co zvedá jedno obočí a má tazavý výraz - jak se píše?):D? Kuba s divným zadkem, nebo jinej Kuba:))?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.